0

Hazreti Mehdi'nin ozellikleri


Hazreti Mehdi'nin ozellikleri belgeseli online izle

Peygamber Efendimiz (sav), "Hz. Mehdi ile müjdelenin" (Kitab-ül Burhan Fi Alamet-il Mehdiyy-il Ahir Zaman, sf. 12) buyurarak, Hz. Mehdi'nin gelişini heyecan ve şevkle beklemenin, bu mübarek zat için hazırlık yapmanın önemine dikkat çekmiştir. Bir başka hadis-i şerifte ise iman edenlerin Hz. Mehdi'ye karşı göstermeleri gereken sevgi ve bağlılık şöyle ifade edilmiştir:
Sizden ona kim yetişirse, kar üzerinde sürünerek dahi olsa ona gelsin. Ona katılsın. Zira o, Hz. Mehdi'dir. (İbn Mace, Fiten, B 34, H 4082; İbn Ebi Şeybe, c. VII, sf. 527; Kitab-ül Burhan Fi Alamet-il Mehdiyy-il Ahir Zaman, sf. 14)
Bu belgeselde Hz. Mehdi'nin Peygamberimiz (sav)'in soyundan geldiğini, sahip olduğu üstün ahlakı, yapacağı ilmi çalışmalarla İslam ahlakının tüm dünyada yaygın olarak yaşanmasına vesile olacağını, hadisler ışığında izleyeceksiniz.


Hazreti Mehdi , Hazreti Mehdi kimdir , Hazreti Mehdi izle , Hazreti Mehdi seyret , Hazreti Mehdi online izle seyret , Hazreti Mehdi özellikleri , Hazreti Mehdi çıkış alametleri,Hazreti Mehdi ne zaman , Hazreti Mehdi nasıl , Hazreti Mehdi peygamber , Hazreti Mehdi belgeseli , Hazreti Mehdi belgeseli izle , Hazreti Mehdi belgeseli seyret , Hazreti Mehdi belgeseli online izle


Bu Belgesel counter Kez izlendi


Oyla

0 yorum:

Yorum Gönder

* Lütfen yorum yaparken özen gösterelim...

* Eğer kayıtlı kullanıcı değilseniz ; Yorumlama biçimi kısmından Adı/URL yada Anonim seçeneğini seçiniz...

 

online Belgesel izle Facebook

Tüm soru ve görüşleriniz için onlinebelgeselizle@gmail.com
................................................................... Sorun yaşamamanız için Chrome yada Firefox öneriyoruz
.........................................................................
Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bu Hafta En Çok izlenenler

Son Yorumlar

İzlemek İstediğiniz Belgesel Açılmıyorsa Lütfen Bize Yorum Panelinden Bildiriniz...İyi Seyirler..OnlineBelgeselizle

X